HANIFE YILDIZ

Samsun'da 7 seans tedavi gördüm , Dizimdeki kireçlenmeden dolayı yürüyemiyordum . Çok iyi oldum , hem doktor hanım hem arkadaşlar çok ilgili davrandılar.

SEYHAN YILMAZ

Ne ameliyat olabiliyorum ne de iyileşebiliyorum . Samsunda cihaz sayesinde sağlığıma kavuştum . 7 Seans dediler 4 . senasta hafifledim benden sonra 4 hasta gönderdim hepsi çok dua ediyor . Allah sizden razı olsun .

Zeliha Günkur

yaşım 64 kemik erimesinden ağrılardan dayanamıyordum . Ankara da tedavi gördüm 10 günde ayağa kalktım . İlginç gelecek biliyorum ama 10 gün sonra kendi işimi görecek hale geldim . Mutlaka tavsiye ederim .

Tülay Demir

Allah razı olsun getirenden . 54 yaşında dizimdeki kıkırdak harabiyetinden ve sıvı kaybından kurtuldum . Çok acı çekiyordum 1 ay oldu iyim çok daha iyi olacaksın dediler.

Hanife YALÇIN

Annem icin yaziyorum.annemde romatit artit (iltihaplı romatizma ) var ayni zamanda dizlerinde kirecleme sebebi ile kemiklerde şekil bozuklugu var artik son asamada oldugunu ve ameliyat gerekli dedi doktorlar. Iltihapli romatizmasi olan hastalara bu tedavi uygulanir mi .yasi 55

Asım KENDİR

Ağrılarımdan uyuyamıyordum , 7 gün gittim geldim inanmadım ama gün geçtikçe ağrılarım geçti. 6.ayı bekle MR çektirmek için dediler bekliyorum.

Rukiye Yöntem

Kemik erimesinden kaynaklı Omurlarımda kırıklar vardı ve yatamıyor , yürüyemiyor ve işimi yapamıyordum . Tedavi gördüm 8.senasta artık yürümeye başladım ağrılarım hafifte olsa var ama kendi işimi kendim yapar oldum vesile olandan allah razı olsun .

Dilek Koca

Merhaba , buraya yazmama vesile olan mbst cihazlarına ve Bizimle çok ilgilenen Dr. Elif Hanıma Çok teşekkür ederim . Bel fıtığım ve kireçlenme rahatsızlığımı 1 hafta da iyileştirdi . Ellerine sağlık . Eşe dosta tavsiye etmek herkesin faydalanmasını sağlamak için yazıyorum .

Murat Dikyol

Böyle bir tedavi yöntemini sgk neden karşılamıyor şaşırıyorum. Ameliyat dediler dizlerimden , gün almıştım ama internetten araştırırken denk geldim .Doktor bey gir deyince bi deneyeyim dedim . Girdim çok iyi geldi ağrılarım azaldı şimdi kendim yürümeye başladım .