Bizi Arayın.. +90 (531) 232 48 09

Habercil Sitesinin Haberi

Habercil Sitesinin Haberi

Rezonans Işınla Ameliyatsız Fıtık Tedavisi, Fiyatı
Bel ve boyun fıtığına ameliyatsız çözüm geldi. Deneyenler çok memnun. 7 gün üst üste 1 saat ışın tedavisi ile ağrılardan kurtulmak mümkün.

Bu hastalar için en önemli şey ağrısız ve ayakta bir yaşam. Manyetik rezonans sayesinde bunlara kavuşulabiliyor. Şu ana kadar 500 hasta fıtıklarından bu ışınla kurtuldu.

Kemiğe düşen yükün azaltılması, eklem yüzeylerinin birbirlerinden uzaklaşması insanlara iyileşmeyi getiriyor. Ağrı yok, acı yok, ameliyat yok. Hastalar yatarak tedavi ediliyor. Bel ve boyun fıtığının yanısıra eklem hastalıklarında, kemik erimesinde ve menisküs hastalığında da bu tedavi yöntemi kullanılabiliyor.

Işınlar bu bölgelerde yeniden yapılandırıcı etkiler oluşturuyor.

Sporcular ve siyasetçilerin de en çok tercih ettiği tedavi yöntemi rezonans ışınlar şimdilik, Hatay, Kayseri, İstanbul ve Ankara’da uygulanıyor.

Bu tedavi yılda 2-3 seans yapılırsa oradaki dokularda bir güçlenme oluşuyor. Dolayısıyla hastalanmadan hastalık önlenmiş oluyor.

Rezonans Işınla Fıtık Tedavisi Kimlere Uygulanmaz?
Almanya’da 6 yıldır en gözde tedavi yöntemi olan ışınlar kalp pili olanlar, hamilelere ve uygulanacak bölgesinde tümörü olanlara uygulanmıyor.
Tedavinin seans ücreti 100 Euro.

Kaynak 1: http://www.habercil.com/rezonans-isinla-ameliyatsiz-fitik-tedavisi-fiyati/
Kaynak 2: http://www.habercil.com/mbst-manyetik-rezonans-isinla-fitik-tedavi-merkezi-telefon-adres/
Copyright MBST © 2015 Tüm Hakları Saklıdır