Bizi Arayın.. +90 (531) 232 48 09

MBST cihazı fıtık tedavinde etkili

MBST cihazı fıtık tedavinde etkili


Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Elif Berber Menekşe, MR cihazının geliştirilmiş modeli olan MBST'in fıtık tedavinde etkili olduğunu söyledi.

Kaynak: https://www.hedefhalk.com/haber/mbst-cihazi-fitik-tedavinde-etkili-1237428

MBST cihazı fıtık  tedavinde etkili
  •  09 Kasım 2017, Perşembe 9:00

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Elif Berber Menekşe, MR cihazının geliştirilmiş modeli olan MBST’nin eklem kireçlenmeleri, kemik erimesi ve kemik zayıflığı, bel ve boyun fıtıkları, kırık iyileşme süreci ve kaynamamış kırıklarda, omuz kas yırtıklarında, yara iyileşmesinde, sporcu ve kas yaralanmalarında etkili olduğunu söyledi.
 
Eklem, kemik ve yumuşak doku onarımında etkili olan MBST tedavisi ile ilgili açıklamalarda bulunan VM Medical Park Samsun Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Kliniğinden Yrd. Doç. Dr. Elif Berber Menekşe, “7 ile 9 seans aralıklarında ağrılar azalmakta, hasarlı doku iyileşmesi ve hücre yenilenmesi sağlanmaktadır. Almanya’da geliştirilen ve ‘MR cihazının geliştirilmiş modeli olan MBST’ cihazlarının bilinen hiçbir yan etkisi yoktur” dedi. Özkan ŞENGÜN Copyright MBST © 2015 Tüm Hakları Saklıdır